İziwash Renk Koruyucu Mendiller geri dönüştürülebilir mi?

İziwash Renk Koruyucu Mendil ve kutusu biyolojik olarak çözünür ve geri dönüştürülebilir. İziwash Renk Koruyucu Mendil SGS sertifikalıdır.

İziwash Renk Koruyucu Mendiller kimyasal içerir mi?

Hayır, İziwash Renk Koruyucu Mendilleri herhangi bir kimyasal içermez.

Kumaş boyalarında bulunan negatif iyonlar, İziwash Renk Koruyucu Mendillerindeki pozitif yükler tarafından çekilir. Sonuç olarak yıkama esnasında sudaki renk, mendil tarafından hapsedilir.

Kaza ile renkler birbirine karıştı. İziwash Renk Koruyucu Mendil bunu yok edebilir mi?

Hayır, İziwash Renk Koruycu Mendiller renk kazalarını önleyebilir ancak önceden meydana gelmiş bir renk geçişmesini ortadan kaldıramaz.

İziwash Renk Koruyucu Mendili nasıl saklamalıyım?

Isı ve nem ürünün etkisine zarar verebileceğinden, İziwash Renk Koruyucu Mendilinizi oda sıcaklığında ve kuru bir alanda saklamanızı öneririz.

İziwash Renk Koruyucu Mendili çamaşırlarımın üzerine koyabilir miyim? Yoksa altta mı kalması gerekir?

Yıkama sırasında mendilin sıkışarak etkisiz kalmasını önlemek amacıyla çamaşırlarınızı çamaşır makinesine doldurmadan önce, mendili tamburun alt kısmına düz bir şekilde yerleştirmenizi öneririz.

İziwash Renk Koruyucu Mendilleri yeniden kullanılabilir mi?

Evet. Rakiplere göre iki kez kullanılabilen tek üründür.

Kaç tane İziwash Renk Koruyucu Mendil kullanmam gerekir?

Bazı kumaşlar renk geçişmelerine karşı daha fazla risk taşır. Mesela kırmızı veya koyu renkli giysiler ve pamuklu kumaşlar. Bu tarz kumaşlarda riski minimuma indirmek adına birden fazla mendil kullanılmalıdır. İlk kez yıkanacak olan kumaşlar ilk 5-6 yıkamada yine ayrı bir şekilde yıkanmalıdır. Örneğin, yeni alınmış kotlar veya çok koyu renkli giysiler ilk yıkamalarda havlulardan ayrı yıkanmalıdır.

İziwash Renk Koruyucu Mendili elde yıkama için kullanabilir miyim?

Evet, lavabonuzun veya leğeninizin alt kısmına bir adet mendil koymanız yeterlidir. Normal şekilde yıkamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Perdeler, yatak çarşafları, örtüler ve minderler gibi ev eşyaları için İziwash Renk Koruyucu Mendil kullanabilir miyim?

Elbette. İziwash Renk Koruyucu Mendil tüm kumaşlarda etkilidir. Ancak lütfen her yıkamada çamaşırlarınızın yıkama talimatlarına uyduğunuzdan emin olun.

Parlak ve soluk renkleri bir arada yıkayabilir miyim?

Evet! İziwash Renk Koruyucu mendil ile artık çamaşırları dikkatle birbirinden ayırmanıza gerek yok! Ancak yeni alınmış renkli kıyafetleriniz en az ilk 5 veya 6 yıkamada ayrı olarak yıkanmalıdır. Kotlar ve havlular gibi büyük ve koyu renkli çamaşırlar ise her zaman ayrı olarak yıkanmalıdır.  Daha fazla güvenlik için kırmızı veya koyu renkli kumaşlar ve pamuklu  çamaşırlarda 2 veya 3 mendil kullanmanızı öneririz.

İziwash Renk Koruyucuyu yeni kıyafetlerde kullanabilir miyim?

Yeni alınmış renkli kıyafetleriniz en az ilk 5 veya 6 yıkamada ayrı olarak yıkanmalıdır. Kotlar ve havlular gibi büyük ve koyu renkli çamaşırlar ise her zaman ayrı yıkanmalıdır.

İziwash Renk Koruyucu Mendil tüm kumaşlarda etkili midir?

Evet. Tüm kumaş boyaları negatif iyonlar içerir. İziwash Renk Koruyucu mendillerindeki pozitif yükler bu iyonları çeker ve çamaşırlarınızı korur. Ancak lütfen kıyafetinizin bakım ve yıkama talimatlarını takip ettiğinizden emin olun.

Çamaşır makinemin talimatlarında çamaşır mendilleri için file torba kullanmam gerektiği yazıyor. İziwash Renk Koruyucu Mendil için file kullanmam gerekir mi?

İziwash Renk Koruyucu Mendili direk olarak kullanabilirsiniz. Ancak, bazı makine üreticileri tarafından  mendilin filtreye sıkışma ihtimaline karşı tedbir amaçlı olarak önerilmektedir. 

Çamaşırlarımı yıkadıktan sonra İziwash Renk Koruyucu Mendilim renk değiştirdi. Bu, mendilin kıyafetlerimin rengini çıkardığı anlamına mı gelir?

Tabi ki hayır. Yıkamadan sonra mendilin renk değiştirmesi ürünün etkili olduğunun kanıtıdır. Yıkama sırasında kıyafetlerinizden sızan boya, çamaşırlarınız yerine mendil tarafından hapsedilir.

Mendil yıkamadan sonra neden renk değiştiriyor?

Mendil, içerdiği ekstra emici lifler ile yıkama esnasında sudaki boya ve kiri kendi üzerinde hapseder. Performansın kanıtı mendilde!

İziwash Renk Koruyucu Mendili çamaşır makinesinde belirli bir sıcaklıkta mı kullanmam gerekir?

Mendilin ekstra emici lifleri tüm sıcaklıklarda maksimum koruma sağlar. En iyi sonuçlar için her yıkamada İziwash Renk Koruyucu Mendili kullanın.

Normal deterjanımla birlikte İziwash Renk Koruyucu Mendil kullanabilir miyim?

Elbette! İziwash Renk Koruyucu Mendil normal yıkama işlemine müdahale etmediği gibi herhangi bir kimyasal içermez.