Hakkımızda

Egd Tekstil, 15 yıllık tekstil terbiyesi ve kimyası konusundaki tecrübesi ile 2010 yılında yeni, yenilikçi, fark yaratan ürünlerle perakende sektörüne girmiştir. Ürünler tamamen yerli AR-GE ve % 100 Yerli üretim imkanları kullanılarak üretilmektedir. Ürünleri üretirken ana amacımız çevreye duyarlı, gerçek fayda saylayan, kullanımı kolay ve tüketicinin hayatını kolaylaştıran ürünler üretmektir.

VİZYONUMUZ

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin temizlik sektöründeki en iyi firması olmak; temizlik ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK,İLETİŞİM VE İŞBİRLİKLERİ İÇİN bize ulaşın.

iletişim

misyonumuz

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünleri, yetkin kadromuz ile eksiksiz hizmet anlayışı içerisinde sunmak; temizlik ürünleri ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden fazlasını vererek, sektöründeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, toplumumuza ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmaktır.

BİZE ULAŞIN