İziwash Renk Koruyucu Mendil Nedir & Nasıl Kullanılır ?

İZİWASH COLOR PROOF RENK KORUYUCU MENDİL NEDİR ?

 

Renkli çamaşırlar, yıkama sırasında suda partikül kaybına uğrayabilir ve bunlar çamaşırlarınızı boyayabilir. Colour Catcher Renk Koruyucu, çamaşırlarınızı birlikte yıkamayı mümkün kılarken bu gibi boya verme durumlarını önleyen patentli bir teknolojiye sahip, devrim niteliğinde bir çamaşır mendilidir.

Nasıl çalışır?

Mendil, ekstra emici lifler içerir. Yıkama esnasında sudaki boya ve kiri hapsederek kıyafetlerinizi koruyan bir mıknatıs görevi görür. Renk atma ve boya verme durumlarına karşı kıyafetleriniz için maksimum koruma sağlar. Performansın kanıtı mendilde!

Ekstra emici liflere sahip mendil, renk bulaşmalarına karşı etkili koruma sağladığından, tüm renklerdeki çamaşırları, hatta beyazları bile birlikte yıkayabilmenizi mümkün kılar.

İziwash Color Proof Renk Koruyucu mendil, çamaşırlarınızı korur ve karışık yıkamayı mümkün kılarak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar.

Renkli kıyafetler, genellikle birkaç kez yıkamadan sonra solar. Gözle görülmese bile, her yıkamada boya ve kir izleri birikebilir ve zamanla kıyafet üzerinde karışık renklerde bir tabaka oluşturabilir. Bu da kıyafetlerin solmasına yol açar. Mendil, sudaki boyaları kıyafetler üzerinde birikmeden hapseder ve renklerinizin daha uzun süre parlak kalmasına yardımcı olur!

Grileşme, zaman içerisinde oluşur. Kireç ve kir, birkaç yıkamada kumaş üzerinde yeniden biriken izlerdir. Bunlar, zamanla görünür hale gelir. Mendil, yıkama esnasında sudaki kir partiküllerini gidererek kumaşı grileşmeye karşı korur.

Ayrıca kir partikülleri yıkama suyuna karışabilir. Eşsiz özelliği sayesinde mendil, yıkama suyunda bulunan kir partiküllerini yakalayarak çamaşırlarınızın daha iyi temizlenmesini sağlar.

Mendilin ekstra emici lifleri tüm sıcaklıklarda maksimum koruma sağlar. En iyi sonuçlar için her yıkamada İziwash Color Proof Renk Koruyucu mendil kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir